Штампа

Општинско такмичење из историје

on .

Општинско такмичење из историје одржано је у недељу, 17.03.2013.год. у Техничкој школи у Обреновцу. Наши ученици су остварили запажене резултате и пласирали се на градско такмичење које ће бити одржано у Београду 13. априла 2013. године.

Прво место: Марица Радојичић IV-1

Друго место: Урош Зековић I-3

Треће место: Невена Лазаревић II-1
                         Јован Јевтић II-2

Штампа

Општинско такмичењe из лингвистике

on .

ЛИНГВИСТИКА 2013

ПЛАСМАН УЧЕСНИКА НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ЛИНГВИСТИКЕ

ОДРЖАНОМ 16.03.2013. У ГИМНАЗИЈИ У ОБРЕНОВЦУ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

БРОЈ БОДОВА

РАЗРЕД

ШКОЛА

ПРЕДМЕТНИ ПРОФЕСОР

Кристина Арнаутовић

19

ПРВИ

Гимназија у Обреновцу

Јасмина Којић

Огњен Мијушковић

18

ПРВИ

Техничка школа

Мира Лаиновић

Ања Ивковић

17

ПРВИ

Гимназија у Обреновцу

Јасмина Којић

Никола Митровић

17

ПРВИ

Техничка школа

Данијела Ђурђевић

Владана Лемак

17

ПРВИ

Пољопривредно-хемијска

Данијела Лазић

Ања Цицовић

16

ПРВИ

Гимназија у Обреновцу

Јасмина Којић

Марија Коматина

16

ПРВИ

Техничка школа

Данијела Ђурђевић

Жељана Крсмановић

16

ПРВИ

Техничка школа

Данијела Ђурђевић

Александра Маркулић

15

ПРВИ

Техничка школа

Данијела Ђурђевић

Јелена Гајић

14

ПРВИ

Техничка школа

Данијела Ђурђевић

Татјана Васиљевић

14

ПРВИ

Техничка школа

Данијела Ђурђевић

Јована Павловић

14

ПРВИ

Техничка школа

Данијела Ђурђевић

         

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

БРОЈ БОДОВА

РАЗРЕД

ШКОЛА

ПРЕДМЕТНИ ПРОФЕСОР

Никола Бегенишић

19

ДРУГИ

Гимназија у Обреновцу

Весна Шејић

Страхиња Љаљевић

18

ДРУГИ

Гимназија у Обреновцу

Весна Шејић

Анђела Димитријевић

17

ДРУГИ

Гимназија у Обреновцу

Весна Шејић

Олга Молеровић

17

ДРУГИ

Гимназија у Обреновцу

Весна Шејић

Катарина Живојиновић

13

ДРУГИ

Техничка школа

Мира Лаиновић

         

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

БРОЈ БОДОВА

РАЗРЕД

ШКОЛА

ПРЕДМЕТНИ ПРОФЕСОР

Вук Стевановић

17

ТРЕЋИ

Гимназија у Обреновцу

Јасмина Којић

Александра Бурџић

16

ТРЕЋИ

Гимназија у Обреновцу

Јасмина Којић

Мирјана Поповић

16

ТРЕЋИ

Гимназија у Обреновцу

Јасмина Којић

Јасна Марковић

13

ТРЕЋИ

Техничка школа

Данијела Ђурђевић

Андријана Спасић

13

ТРЕЋИ

Техничка школа

Данијела Ђурђевић

         

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

БРОЈ БОДОВА

РАЗРЕД

ШКОЛА

ПРЕДМЕТНИ ПРОФЕСОР

Јелена Ђорђевић

18

ЧЕТВРТИ

Гимназија у Обреновцу

Драгана Симић

Исидора Бара

18

ЧЕТВРТИ

Гимназија у Обреновцу

Драгана Симић

Невена Планинчић

15

ЧЕТВРТИ

Гимназија у Обреновцу

Марија Илић

Снежана Аничић

15

ЧЕТВРТИ

Гимназија у Обреновцу

Марија Илић

Милица Брековић

14

ЧЕТВРТИ

Пољопривредно-хемијска

Данијела Лазић

 

Штампа

СРЕЋАН 8. МАРТ

on .

СРЕЋАН 8. МАРТ

КОЛЕКТИВ ГИМНАЗИЈЕ У ОБРЕНОВЦУ

 

Штампа

Planet Earth - Kanada

on .