Екскурзије 2018/2019

За ученике првог разреда дводневна екскурзија:

Релација путовања: ОБРЕНОВАЦ-КЛАДОВО-ОБРЕНОВАЦ

1.ДАН Полазак аутобуса испред СКЦ Обреновац у 7 часова. Вожња до Смедерева. Разгледање Смедеревске тврђаве. Наставак путовања до Пожаревца. Посета галерији слика Милене Павловић Барили. Затим обилазак Римског утврђења Виминацијум. Наставак пута преко Пожаревца до Голубца. Разгледање Голубачког града, након тога полазак за Кладово и смештај у хотелу са три звездице. Вечера, факултативне активности, ноћење.

2.ДАН Доручак. После доручка наставак пута кроз Ђердапску клисуру. Обилазак ХЕ“ Ђердап“. Повратак у хотел. Ручак. Наставак путовања до Лепенског вира и облазак, затим наставак путовања до Сребрног језера. Обилазак. Повратак кући.

Смештај у Кладову.

Екскурзија се изводи на бази једног пуног пансиона.

За ученике другог разреда дводневна екскурзија :

Релација путовања: ОБРЕНОВАЦ-ВРЊАЧКА БАЊА-ОБРЕНОВАЦ

1.ДАН Полазак аутобуса испред СКЦ Обреновац у 7 часова. Вожња према Краљеву, обилазак Краљева, обилазак манастира Жича, обилазак манастира Студеница. Наставак пута до Врњачке бање, смештај у хотелу са три звездице. Вечера, факултативне активности, ноћење.

2.ДАН Доручак. Обилазак Врњачке бање. Ручак. Полазак према Крушевцу, обилазак Лазарице, обилазак средњевековног Лазаревог града, обилазак старог града Сталаћа. Повратак аутопутем. Долазак испред СКЦ Обреновац око 20 часова.

Смештај у Врњачкој бањи.

Екскурзија се изводи на бази једног пуног пансиона.

За ученике трећег разреда четвородневна екскурзија :

Релација путовања : Обреновац – Северна Грчка – Солун – Паралија – Метеори – Обреновац

1.дан

Полазак аутобуса испред СКЦ Обреновац у 6 часова. Вожња поред Ниша уз успутна одмарања. Обилазак археолошког налазишта Стоби у Македонији. Долазак у Паралију у вечерњим сатима, смештај, вечера.

2.дан

Доручак. Полазак ка Метеорима, краће заустављање у радионици икона, обилазак Великог метеора. Путовање назад кроз долине реке Темби, заустављање у манастиру Агиа Параскеви и извору Дафне. Повратак у Паралију,  вечера,  факултативне активности.

3.дан

Доручак. Обилазак археолошког локалитета Дион. Полазак за Солун. Посета Српском  војничком гробљу / Зејтинлик, разгледање знаменитости у Солуну, Бела кула, Аристотелов трг, галеријусов споменик, Ротонда горњи део града, црква св.Димитрија..., слободно време за индивидуалну шетњу. Повратак, вечера, факултативне активности.

4.дан

Доручак. Посета Катеринију. Повратак уз стајања за одмор. Долазак у Обреновац у касним вечерњим сатима.

Смештај у Паралији.

Ескурзија се изводи на бази  три полупансиона.

За ученике четвртог разреда петодневна екскурзија :

Релација путовања –Обреновац – Братислава – Праг – Обреновац

1. ДАН

Полазак аутобуса испред СКЦ Обреновац у 5 часова. Краћи обилазак центра Братиславе.  Уз краће одморе долазак у  Праг у вечерњим часовима. Смештај у хотел. Вечера. Ноћење.

2.ДАН

Након доручка одлазак на разгледање града: Храдчанy (прашки дворац са Катедралом Св.Вита и капелом Св.Венцеслава, базилика Св.Ђорђа, Лорета, Златна уличка…), прелазак Влтаве Карловим мостом, задржавање на мосту код Старе Куле, након преласка моста одлазак до споменика Карлу IV. Долазак на централни градски трг Староместке намести… Слободно време за индивидуална разгледања. Долазак у хотел. Вечера, факултативне активности. Ноћење.

3.ДАН

Доручак. Након доручка облазак покрајине Бохемије, обилазак градова Чешке Будејовице и Чешког Крумлова. Повратак у Праг. Долазак у хотел. Вечера, факултативне активности. Ноћење.

4.ДАН

Након доручка обилазак  дворца Карлштајн. Повратак у Праг. Слободно поподне у Прагу. Вечера, факултативне активности.  Ноћење.

5.ДАН

Доручак. Напуштање хотела и полазак за Обреновац до 7,00 часова. Успутни одмор у ТЦ ,,Campona“ у Будимпешти где ученици могу факултативно да посете Тропикаријум. Долазак у Обреновац у вечерњим сатима.

Смештај у Прагу.

Ескурзија се изводи на бази четири полупансиона.

Термини извођења за све године су крај октобра, почетак новембра или у пролећном термину.

НАПОМЕНА : Начин плаћања и плаћање се регулише Уговором између родитеља и агенције, а родитељи директно агенцији исплаћују рате за екскурзију која одговара за законитост у пословању.

Овде можете преузети :

Сагласност родитеља за 1. годину

Сагласност родитеља за 2. годину

Сагласност родитеља за 3. годину

Сагласност родитеља за 4. годину

Сагласности за малолетне ученике за излазак из земље - оверава се код нотара!

Здравствени лист - оверава се код изабраног лекара!