Добро дошли у Гимназију у Обреновцу

Шта Вас интересује о Гимназији?

Наравно,

Где се налази?

Који смерови постоје у нашој Школи?

Колико је тешко завршити Гимназију?

Гимназија у Обреновцу се налази у центру Обреновца, у улици Милоша Обреновића 90 и до ње се може доћи аутобусима Стреле, Ласте, Банбуса и других превозника који саобраћају на линијама Обреновац-Ваљево, Обреновац-Шабац, Обреновац-Сурчин, Обреновац-Београд и на свим локалним линијама.

У Гимназији у Обреновцу можете похађати три смера :

• друштвено-језички (60 ученика)
  • општи (30 ученика) и
  • природно-математички (30 ученика)

Градиво које се учи прилагођено је вама, нашим ученицима.

Нова зграда са мултимедијалним  учионицама, савремени кабинети са опремом и рачунарима, паметним таблама,  интернетом,  све је ту, мало рада и осмех на крају школске године.

Наставници, одељенске старешине, стручне службе, администрација и помоћно особље Школе, сви су ту да Вам помогну да завршите Гимназију и да се у њој лепо осећате.

Оно што је јако битно је да ученци који уписују гимназије имају директну проходност на све државне факултете!

Све додатне информације које Вас интересују о Гимназији у Обреновцу можете добити путем телефона или доласком у Школу, наша врата су Вам широм отворена!

На правом сте месту!

ДОБРО НАМ ДОШЛИ!