Бесплатне радионице електротехнике

Ове, као и претходних година, градска општина Обреновац и Канцеларија за младе Обреновца ће организовати бесплатне летње радионице. По први пут, биће организована и радионица из електротехнике-стицање практичних знања. Радионица је бесплатна за све заинтересоване. Место одржавања је канцеларија за младе у дому културе у Обреновцу. Период од 1.јула до 25.августа, недељом од 18 до 20 часова.

Стицање основних практичних знања из области електричних инсталација (повезивање основних елемената у кућама и становима) и основа аутоматике (пуштање трофазног електромотора преко тастера и контактора, промена смера, улога сензора).

На линку испод су информације и пријавни формулар. Циљ је да се окупи што више младих, ученика завршних разреда основне школе и ученика средњих школа. Да би се радионица уопште могла реализовати, потребно је најмање 15 пријављених. Позивамо све заинтерсоване ученике да се пријаве на ову занимљиву радионицу.

Линк : https://obrenovac.rs/?p=14191